Skip to main content Skip to search

Opinie

Pan Mariusz w profesjonalny, rzetelny sposób przeprowadził nas przez cały proces organizacji kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Od pierwszego spotkania informacyjnego, poprzez składanie wniosków kredytowych i podpisanie umowy, aż do chwili obecnej – oczekiwanie na odbiór mieszkania – Pan Mariusz wykazuje duże zainteresowanie oraz zaangażowanie, a także w każdej chwili służy pomocą i informacją. Zawsze w terminie przekazuje niezbędną dokumentację pomiędzy deweloperem a bankiem. Udziela nam wyczerpujących informacji oraz dba o wykonanie odpowiednich czynności z naszej strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi. Według naszej oceny jest on osobą bardzo kompetentną oraz skrupulatną. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w całym procesie organizacji kredytu. Szczerze polecamy!

ma…c

Bardzo miło wspominam współpracę, proces przygotowawczy i realizację kredytu hipotecznego przy którym towarzyszył i doradzał Pan Mariusz. Zawsze dobrze doradził i zajął sie przygotowaniem niezbędnych formalności. Polecam każdemu!

mo…b

Zostałam bardzo cierpliwie i rzetelnie przeprowadzona przez trudne etapy ubiegania się o kredyt w programie MDM. Zdecydowanie polecam.

ag…g

Pan Mariusz posiada bardzo dużą wiedzę i jest bardzo dobrze zorientowany w możliwościach uzyskania kredytu. Odpowiednia osoba na pośrednika pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Polecam każdemu tego doradcę!

ka…ł

Sprawa była bardzo złożona, ale Pan Mariusz dał radę, pomógł nam i jesteśmy bardzo zadowoleni.

el…w

Polecam Pana Mariusza. Pomimo ciężkiej sytuacji pomógł mi w staraniach o kredyt mieszkaniowy i dzisiaj cieszę się swoimi własnymi czterema kontami. Sporo zaangażowania w sprawę, dyspozycyjność i pełen profesjonalizm.

jo…s

Pan Mariusz jest absolutnie fantastycznym doradcą! Niesamowicie pomocny, cierpliwie tłumaczył wszelkie kredytowe i nie tylko zawirowania o których ja jako laik nie miałam zielonego pojęcia. Absolutny geniusz kredytów hipotecznych, zdecydowanie polecam!

jo…g

Konkretny i skuteczny posrednik!
Polecam w 100%! Szczegolnie w skomplikowanych tematach.

ma…k

Pan Mariusz bardzo nam pomógł, nigdzie nie mogliśmy dostać kredytu, a tu się udało 🙂 polecam!

be…m

Współpraca i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam i serdecznie dziękuje.

ka…l

Pan Mariusz doradca najlepszy z najlepszych! Zupełne poświęcenie i oddanie klientowi! Gorąco polecam!

ag…d

Bardzo fachowy doradca.

le…c

Bardzo miło wspominam współpracę z Panem Mariuszem. Wykazał się bardzo dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Zawsze dobrze doradził i zajął sie przygotowaniem niezbędnych formalności. Polecam każdemu!

ma…p

Wspolpraca z Panem Mariuszem to przyjemnosc. Mialam okazje przy 3 kredytach hipotecznych taka wspolprace nawiazac. Za kazdym razem zakonczona sukcesem. Polecam i dziekuje.

ta…z

Kiedy zaczęła się nasza przygoda z kredytem hipotecznym, nawet nie byliśmy do końca przygotowany na zakup własnego „M” 🙂 Po pierwszym spotkaniu z Panem Mariuszem wszystko zostało nam dokładnie wytłumaczone i nasze marzenie było w zasięgu ręki. Wiadomo, że trzeba spełnić szereg wymagań i dokumentów, ale pełen profesjonalizm, wiedza i oczywiście cierpliwość Pana Mariusza pomogło nam w przyznaniu kredytu. Nie było łatwo, więc jesteśmy pełni podziwu, że wszystko przebiegło pozytywnie i w miłej atmosferze. Życzę wszystkim takiej miłej drogi do szczęścia:) Jeszcze raz dziękujemy Panie Mariuszu 😉

pi…g

Mariusz Szajda to idealny doradca finansowy. Załatwienie kredytu hipotecznego i gotówkowego do czysta przyjemność:) Zaangażowanie i dyspozycyjność to u Pana Mariusza główne zalety. Polecam każdemu tego specjalistę.

do…b

Pan Mariusz jest wzorowym doradcą. Jest mocno zaangażowany w swoją pracę i pomoc klientom! Można na niego liczyć, że zawsze pomoże z wszelkimi formalnościami.

sz…z

Kiedy zaczęła się nasza przygoda z kredytem hipotecznym, nawet nie byliśmy do końca przygotowany na zakup własnego „M” 🙂 Po pierwszym spotkaniu z Panem Mariuszem wszystko zostało nam dokładnie wytłumaczone i nasze marzenie było w zasięgu ręki. Wiadomo, że trzeba spełnić szereg wymagań i dokumentów, ale pełen profesjonalizm, wiedza i oczywiście cierpliwość Pana Mariusza pomogło nam w przyznaniu kredytu. Nie było łatwo, więc jesteśmy pełni podziwu, że wszystko przebiegło pozytywnie i w miłej atmosferze. Życzę wszystkim takiej miłej drogi do szczęścia:) Jeszcze raz dziękujemy Panie Mariuszu 😉

pi…g

Z całego serca polecam współpracę z Panem Mariuszem. Pan Mariusz załatwił wszystko szybko, dokładnie i sprawił że wraz z mężem dostaliśmy kredyt na najlepszych warunkach. Wykazał się bardzo dużą wiedzą, umiejętnościami i „ludzkim” podejściem do tematu. Dzięki niemu uzyskaliśmy nie tylko kredyt hipoteczhy ale także dofinansowanie MDM oraz kredyt gotówkowy na wykończenie mieszkania. Współpraca z Panem Mariuszem to sama przyjemność.

ma…t

Duża wiedza, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt. Skuteczna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zainteresowanie sprawą od początku do samego końca i co najważniejsze umiejętność rozwiązania problemów napotkanych po drodze. Polecam w 100%.

wo…z

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Dzięki niemu otrzymałem kredyt inwestycyjny, a łatwo nie było. Szczerze polecam! Dziękujemy Panie Mariuszu! Tak trzymać i powodzenia!

ra…s

Zawsze pomocny, zaangażowany, bardzo duża wiedza, polecam.

lu…o

Konkretna pomoc, wszystko zostało załatwione – mogę w 100% polecić.

ra…m

Dziękuje Panu Mariuszowi za skuteczną i profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Jak najbardziej polecam.

pi…k

Najlepszy doradca kredytowy jakiego spotkałem, polecam!

se…m

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pan Mariusz jest osobą bardzo zaangażowaną, dotrzymującą terminów. Miło współpracować z takimi specjalistami. Polecam

ba…o

Wszystko sprawnie i co najważniejsze skutecznie, polecam!

es…p

Pan Mariusz to wspaniały i fachowy doradca. Szybko otrzymaliśmy upragniony kredyt na dom. Wszystko dzięki jego solidności, terminowości i rzetelności. Polecam tego doradcę wszystkim poszukujacym dobrej oferty kredytowej! Dziękujemy Panie Mariuszu!

iw…s

Współpraca z Panem Mariuszem od początku układała się świetnie, kredyt hipoteczny brany na całe życie bardzo nas stresował, a Pan Mariusz bardzo prosto i cierpliwie nam wszystko wyjaśnił i zaoferował, jak się po kilku miesiącach okazało najlepszy kredyt (ukazał się ranking kredytów hipotecznych w gazecie, bank z naszą ofertą był na 1 miejscu). Dodatkowo jest osobą zawsze uśmiechniętą i pogodną, czym znacznie ułatwia współpracę. Zdecydowanie polecamy.

se…m

Bardzo dziekujemy Panu Mariuszowi za pomoc w uzyskaniu kredytu, za wyrozumiałość i cierpliwość i życzliwość.

sw…d

Bardzo dziekujemy Panu Mariuszowi za pomoc w uzyskaniu kredytu, za wyrozumiałość i cierpliwość i życzliwość.

sw…d

Bardzo miło wspominam współpracę, proces przygotowawczy i realizację kredytu hipotecznego przy którym towarzyszył i doradzał Pan Mariusz. Zawsze dobrze doradził i zajął sie przygotowaniem niezbędnych formalności. Polecam każdemu!

Ja…r

Pan Szajda jest bardzo kulturalny i miły. Bardzo pomógł w załatwianiu wszystkich papierkowych spraw związanych z kredytem. Bardzo serdecznie polecam 🙂

ra…b

Bardzo rzetelny doradca. Pana Mariusza cechuje ogromna wiedza i kreatywność w działaniu. Każde nasze spotkanie mijało w przyjaznej atmosferze. Nieodzowna pomoc doradcy przy kompletowaniu dokumentów, wypełnianiu wniosków i tłumaczeniu umowy. Sprawna obsługa i szybko wypłacony kredyt. POLECAM!

mi…a

Mariusz Szajda

Uważasz, że zasługuję na twoją opinię? Tutaj może napisać co myślisz o mojej pracy i jej wynikach, może napisać czy jesteś zadowolony, możesz napisać jakie masz wrażenia z naszej współpracy i jak ci pomogłem.

Zachęcam zatem do dzielenia się z innymi swoją opinią na mój temat i na temat mojej działalności.

Napisz opinię

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31-416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi, na podany w formularzu adres e-mail, informacji handlowych, w tym informacji o ofertach. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31 416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.