Skip to main content Skip to search

Opinie

Jakub Nastaly
Jakub Nastaly
2024-01-09
Bardzo polecam Pana Mariusza, super podejście do klienta! Świetny kontakt zawsze dostępny pod telefonem a jak nie to oddzwania. Zajął się wszystkim od A do Z i do tego zawsze służył pomocą kiedy pojawiały się jakieś pytania. Jednym słowem Ekspert kompletny. Polecam!
Kinga Bigos
Kinga Bigos
2024-01-08
Super obsługa! Kredyt pomimo korków w bankach udało się zrealizować. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa! Panie Mariuszu dziękujemy!
Agata Berus
Agata Berus
2023-12-31
Super doradca ! Najlepszy, polecam 😃
teresa maj
teresa maj
2023-12-31
Zasłużone 5 gwiazdek 🙂 polecam!
Justyna Grzymek
Justyna Grzymek
2023-12-31
Konkretnie, sprawnie i fachowo, polecam!
Krystyna Kurczab-Redlich
Krystyna Kurczab-Redlich
2023-12-28
Cierpliwy, grzeczny, nie jest winien temu, że nie przypuszczałam z jakimi komplikacjami wiąże się ta moja, nieprzemyślana inwestycja.
Karolina Wilk
Karolina Wilk
2023-12-27
Polecam serdecznie skorzystanie z usług Pana Mariusza, cały proces starania się o kredyt hipoteczny przebieg bardzo sprawnie i bezproblemowo.
Tomasz Bąk
Tomasz Bąk
2023-12-13
Pan Mariusz bardzo dobrze przeprowadził nas przez cały proces. Zawsze służył radą, zna się na niuansach kredytowych i prawnych. Polecam serdecznie! 🙂
Artur Zaremba
Artur Zaremba
2023-12-13
Pan Mariusz pomógł mi przy okazji ubiegania się o Bezpieczny Kredyt 2% i jestem w pełni zadowolony z jego usług. Pomógł mi przebrnąć przez morze formalności. Doskonały kontakt mailowy oraz telefoniczny.. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam! 🙂
Sabina Kubaszewska
Sabina Kubaszewska
2023-12-12
Szanowni Państwo, uważam Pana Mariusza za najlepszego doradcę kredytowego w małopolsce. Pełen profesjonalizm, rzetelność, pozytywne nastawienie, konkretne nastawienie. Absolutnie pełna pomoc, każda wątpliwość rozwiązana. Zdecydowanie w pełni można powierzyć Panu Mariuszowi swoją sprawę. Jestem szczęśliwa że trafiłam na Pana,po wielu kontaktach z "ekspertami". Tempo pracy szokujące, nie spodziewałam się, że tak szybko wszystko uda sie pozytywnie załatwić. Chciałabym aby było drugie tyle tak profesjonalnych ludzi z każdej branży. Życzę Panu Mariuszowi, wszystkiego co najlepsze 🙂

Uważasz, że zasługuję na twoją opinię? Tutaj może napisać co myślisz o mojej pracy i jej wynikach, może napisać czy jesteś zadowolony, możesz napisać jakie masz wrażenia z naszej współpracy i jak ci pomogłem.

Zachęcam zatem do dzielenia się z innymi swoją opinią na mój temat i na temat mojej działalności.

Link do zostawienia opinii w Google moja firma.