Skip to main content Skip to search

Opinie

Monika Śliwa
Monika Śliwa
2023-01-16
Współpraca z p. Mariuszem to czysta przyjemność. Odpowiada wyczerpująco i z dużą cierpliwością na wszystkie, nawet te "głupie" pytania. 😉 Znalazł dla nas bardzo dobrą ofertę kredytową, poprowadził nas przez ten proces krok po kroku. Kontakt super! Polecam Pana Mariusza, prawdziwy ekspert finansowy. 😉
Dmitriy Medvedev
Dmitriy Medvedev
2022-11-11
Pan Mariusz jest profesjonalistą. Było bardzo przyjemna z nim współpracować
Lukasz Erbel
Lukasz Erbel
2022-11-09
Polecam Pana Mariusz za jego profesjonalne podejście, pomoc i zaangażowanie na każdym etapie.
Bartosz Plasek
Bartosz Plasek
2022-11-07
Do Pana Mariusza trafiłem z polecenia. Nie zawiodłem się, profesjonalnie zostałem obsłużony, a nieruchomość została zakupiona. Szczerze polecam!
Łukasz Bry
Łukasz Bry
2022-11-04
Bardzo rzeczowy i uczciwy doradca. W sytuacji kryzysowej pomógł w ekspresowym tempie z konsolidacją jak i z kredytem hipotecznym. Polecam
Małgorzata Jaskulska
Małgorzata Jaskulska
2022-11-02
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Mariuszem. Indywidualne podejście, cierpliwość i stały kontakt telefoniczny, mailowy pozwolił na sprawne przejście całego procesu starania się o kredyt.
Artur Lewiński
Artur Lewiński
2022-10-15
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki Panu Mariuszowi bez stresu przeszliśmy przez cały proces kredytowy!
madzix .j
madzix .j
2022-10-09
Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Pełen profesjonalizm, wiedza i wsparcie w trakcie całego procesu. Niestandardowe sytuacje nie stanowią dla Pana Mariusza problemu.
Justyna Iwańska
Justyna Iwańska
2022-10-09
Rewelacja! Niezwykle kompetentny doradca hipoteczny, bardzo elastyczny względem Klienta. Dzięki Panu Mariuszowi cały proces załatwiania kredytu przebiega szybko, bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie. Pan Mariusz jest przy tym bardzo otwarty i sympatyczny, cierpliwie i w przystępny sposób tłumaczy wszystkie podejmowane kroki i rozwiewa wątpliwości. Polecamy serdecznie!
Piotr Kmita
Piotr Kmita
2022-10-09
Polecam współpracę z Panem Mariuszem. Dokładnie wyjaśnia wszystkie kroki, prowadzi przez cały proces uzyskania kredytu oraz cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze szybko odpowiada na wiadomości. Wszystko udało się załatwić zdalnie z za granicy. Na pewno zdecyduję się na kolejną współpracę z Panem Mariuszem.

Uważasz, że zasługuję na twoją opinię? Tutaj może napisać co myślisz o mojej pracy i jej wynikach, może napisać czy jesteś zadowolony, możesz napisać jakie masz wrażenia z naszej współpracy i jak ci pomogłem.

Zachęcam zatem do dzielenia się z innymi swoją opinią na mój temat i na temat mojej działalności.

Link do zostawienia opinii w Google moja firma.