Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym: Skip to main content Skip to search

Bezpłatna konsultacja

Kim jestem i czym się zajmuję?

Mariusz Szajda – doświadczony ekspert kredytowy

Od wielu lat pomagam moim klientom zdobywać kredyty na przeróżne cele – np.: wymarzony dom pod miastem, nowe mieszkanie w centrum, samochód dla powiększającej się rodziny, czy też firmową inwestycję. Zajmuję się całym procesem pozyskania finansowania od A do Z. W swojej ofercie mam wszystkie największe banki, dzięki czemu mogę zaproponować Ci szeroki wachlarz możliwości kredytowania. Znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę, a za moją pomoc nie zapłacisz ani złotówki!

W jakich kredytach mogę Ci pomóc?

Kredyt hipoteczny

Chcesz kupić lub wybudować dom? Masz już wybrane nowe mieszkanie? Pozyskanie finansowania na wymarzoną nieruchomość to czasochłonny, często skomplikowany proces. Możesz liczyć na moje merytoryczne wsparcie oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kredyt gotówkowy

W życiu może zdarzyć się wiele sytuacji, w których konieczny jest szybki zastrzyk gotówki. Warto sięgać po dodatkowe pieniądze najniższym możliwym kosztem. Znajdę dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i pomogę w uzyskaniu kredytu gotówkowego.

Kredyt firmowy

Chcesz rozwinąć swoją działalność? Potrzebujesz pieniędzy na firmowe inwestycje? Jako przedsiębiorca masz kilka możliwości pozyskania finansowania. Podpowiem Ci, które będzie Cię najmniej kosztować i pomogę w sprawnym zdobyciu niezbędnych środków.

Kredyt konsolidacyjny

Raty Twoich zobowiązań są zbyt wysokie lub jest ich zbyt wiele? Kredy konsolidacyjny to rozwiązanie, dzięki któremu możesz zrobić porządek w swoich finansach, łącząc kilka zobowiązań w jedno i zyskując jedną, niższą ratę. Znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę.

Jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym?

Omówienie celu kredytowania

Podczas pierwszego spotkania lub kontaktu zapytam Cię o to, na co chcesz zaciągnąć zobowiązanie.

Porównanie wszystkich ofert

Skontaktuję się z 25 bankami, by pozyskać dla Ciebie najlepsze oferty kredytowe.

Zebranie potrzebnych dokumentów

Wskażę Ci, które dokumenty będą niezbędne i pomogę w załatwieniu wszystkich formalności.

Złożenie wniosku o kredyt

Komplet dokumentów razem z wnioskiem złożę do wybranych banków.

Wybór ostatecznej oferty

Przeanalizujemy wspólnie wszystkie odpowiedzi banków i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę.

Podpisanie umowy kredytowej

Umówię Cię na podpisanie umowy w banku, wyjaśniając zapisy takiego dokumentu.

Dopilnowanie wszystkich detali

Jeśli np. kupujesz na kredyt nieruchomość, podpowiem o czym pamiętać po uruchomieniu kredytu.

Blog ekspercki

Moje doświadczenie, umiejętności i wiedza specjalistyczna.

Dostarczam najlepsze możliwe rozwiązania dla Twoich problemów i wykonania Twoich planów.

20

Lat doświadczenia

20

Opinie

20

Kredyty na zakup nieruchomości

20

Kredyty na budowę domu

Zobacz co mówią o mnie moi klienci

Pomogłem już setkom osób!

Monika Śliwa
Monika Śliwa
2023-01-16
Współpraca z p. Mariuszem to czysta przyjemność. Odpowiada wyczerpująco i z dużą cierpliwością na wszystkie, nawet te "głupie" pytania. 😉 Znalazł dla nas bardzo dobrą ofertę kredytową, poprowadził nas przez ten proces krok po kroku. Kontakt super! Polecam Pana Mariusza, prawdziwy ekspert finansowy. 😉
Dmitriy Medvedev
Dmitriy Medvedev
2022-11-11
Pan Mariusz jest profesjonalistą. Było bardzo przyjemna z nim współpracować
Lukasz Erbel
Lukasz Erbel
2022-11-09
Polecam Pana Mariusz za jego profesjonalne podejście, pomoc i zaangażowanie na każdym etapie.
Bartosz Plasek
Bartosz Plasek
2022-11-07
Do Pana Mariusza trafiłem z polecenia. Nie zawiodłem się, profesjonalnie zostałem obsłużony, a nieruchomość została zakupiona. Szczerze polecam!
Łukasz Bry
Łukasz Bry
2022-11-04
Bardzo rzeczowy i uczciwy doradca. W sytuacji kryzysowej pomógł w ekspresowym tempie z konsolidacją jak i z kredytem hipotecznym. Polecam
Małgorzata Jaskulska
Małgorzata Jaskulska
2022-11-02
Serdecznie polecamy współpracę z Panem Mariuszem. Indywidualne podejście, cierpliwość i stały kontakt telefoniczny, mailowy pozwolił na sprawne przejście całego procesu starania się o kredyt.
Artur Lewiński
Artur Lewiński
2022-10-15
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki Panu Mariuszowi bez stresu przeszliśmy przez cały proces kredytowy!
madzix .j
madzix .j
2022-10-09
Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Pełen profesjonalizm, wiedza i wsparcie w trakcie całego procesu. Niestandardowe sytuacje nie stanowią dla Pana Mariusza problemu.
Justyna Iwańska
Justyna Iwańska
2022-10-09
Rewelacja! Niezwykle kompetentny doradca hipoteczny, bardzo elastyczny względem Klienta. Dzięki Panu Mariuszowi cały proces załatwiania kredytu przebiega szybko, bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie. Pan Mariusz jest przy tym bardzo otwarty i sympatyczny, cierpliwie i w przystępny sposób tłumaczy wszystkie podejmowane kroki i rozwiewa wątpliwości. Polecamy serdecznie!
Piotr Kmita
Piotr Kmita
2022-10-09
Polecam współpracę z Panem Mariuszem. Dokładnie wyjaśnia wszystkie kroki, prowadzi przez cały proces uzyskania kredytu oraz cierpliwie odpowiada na pytania. Zawsze szybko odpowiada na wiadomości. Wszystko udało się załatwić zdalnie z za granicy. Na pewno zdecyduję się na kolejną współpracę z Panem Mariuszem.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu?

Umów się na bezpłatną konsultację!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

    Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31-416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mi, na podany w formularzu adres e-mail, informacji handlowych, w tym informacji o ofertach. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

    Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31 416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.