Skip to main content Skip to search

Bezpłatna konsultacja

Kim jestem i czym się zajmuję?

Mariusz Szajda – doświadczony ekspert kredytowy

Od wielu lat pomagam moim klientom zdobywać kredyty na przeróżne cele – np.: wymarzony dom pod miastem, nowe mieszkanie w centrum, samochód dla powiększającej się rodziny, czy też firmową inwestycję. Zajmuję się całym procesem pozyskania finansowania od A do Z. W swojej ofercie mam wszystkie największe banki, dzięki czemu mogę zaproponować Ci szeroki wachlarz możliwości kredytowania. Znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę, a za moją pomoc nie zapłacisz ani złotówki!

W jakich kredytach mogę Ci pomóc?

Kredyt hipoteczny

Chcesz kupić lub wybudować dom? Masz już wybrane nowe mieszkanie? Pozyskanie finansowania na wymarzoną nieruchomość to czasochłonny, często skomplikowany proces. Możesz liczyć na moje merytoryczne wsparcie oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kredyt gotówkowy

W życiu może zdarzyć się wiele sytuacji, w których konieczny jest szybki zastrzyk gotówki. Warto sięgać po dodatkowe pieniądze najniższym możliwym kosztem. Znajdę dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i pomogę w uzyskaniu kredytu gotówkowego.

Kredyt firmowy

Chcesz rozwinąć swoją działalność? Potrzebujesz pieniędzy na firmowe inwestycje? Jako przedsiębiorca masz kilka możliwości pozyskania finansowania. Podpowiem Ci, które będzie Cię najmniej kosztować i pomogę w sprawnym zdobyciu niezbędnych środków.

Kredyt konsolidacyjny

Raty Twoich zobowiązań są zbyt wysokie lub jest ich zbyt wiele? Kredy konsolidacyjny to rozwiązanie, dzięki któremu możesz zrobić porządek w swoich finansach, łącząc kilka zobowiązań w jedno i zyskując jedną, niższą ratę. Znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę.

Jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym?

Omówienie celu kredytowania

Podczas pierwszego spotkania lub kontaktu zapytam Cię o to, na co chcesz zaciągnąć zobowiązanie.

Porównanie wszystkich ofert

Skontaktuję się z 25 bankami, by pozyskać dla Ciebie najlepsze oferty kredytowe.

Zebranie potrzebnych dokumentów

Wskażę Ci, które dokumenty będą niezbędne i pomogę w załatwieniu wszystkich formalności.

Złożenie wniosku o kredyt

Komplet dokumentów razem z wnioskiem złożę do wybranych banków.

Wybór ostatecznej oferty

Przeanalizujemy wspólnie wszystkie odpowiedzi banków i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę.

Podpisanie umowy kredytowej

Umówię Cię na podpisanie umowy w banku, wyjaśniając zapisy takiego dokumentu.

Dopilnowanie wszystkich detali

Jeśli np. kupujesz na kredyt nieruchomość, podpowiem o czym pamiętać po uruchomieniu kredytu.

Blog ekspercki

Moje doświadczenie, umiejętności i wiedza specjalistyczna.

Dostarczam najlepsze możliwe rozwiązania dla Twoich problemów i wykonania Twoich planów.

20

Lat doświadczenia

20

Opinie

20

Kredyty na zakup nieruchomości

20

Kredyty na budowę domu

Zobacz co mówią o mnie moi klienci

Pomogłem już setkom osób!

Jakub Nastaly
Jakub Nastaly
2024-01-09
Bardzo polecam Pana Mariusza, super podejście do klienta! Świetny kontakt zawsze dostępny pod telefonem a jak nie to oddzwania. Zajął się wszystkim od A do Z i do tego zawsze służył pomocą kiedy pojawiały się jakieś pytania. Jednym słowem Ekspert kompletny. Polecam!
Kinga Bigos
Kinga Bigos
2024-01-08
Super obsługa! Kredyt pomimo korków w bankach udało się zrealizować. Pełen profesjonalizm i szybka obsługa! Panie Mariuszu dziękujemy!
Agata Berus
Agata Berus
2023-12-31
Super doradca ! Najlepszy, polecam 😃
teresa maj
teresa maj
2023-12-31
Zasłużone 5 gwiazdek 🙂 polecam!
Justyna Grzymek
Justyna Grzymek
2023-12-31
Konkretnie, sprawnie i fachowo, polecam!
Krystyna Kurczab-Redlich
Krystyna Kurczab-Redlich
2023-12-28
Cierpliwy, grzeczny, nie jest winien temu, że nie przypuszczałam z jakimi komplikacjami wiąże się ta moja, nieprzemyślana inwestycja.
Karolina Wilk
Karolina Wilk
2023-12-27
Polecam serdecznie skorzystanie z usług Pana Mariusza, cały proces starania się o kredyt hipoteczny przebieg bardzo sprawnie i bezproblemowo.
Tomasz Bąk
Tomasz Bąk
2023-12-13
Pan Mariusz bardzo dobrze przeprowadził nas przez cały proces. Zawsze służył radą, zna się na niuansach kredytowych i prawnych. Polecam serdecznie! 🙂
Artur Zaremba
Artur Zaremba
2023-12-13
Pan Mariusz pomógł mi przy okazji ubiegania się o Bezpieczny Kredyt 2% i jestem w pełni zadowolony z jego usług. Pomógł mi przebrnąć przez morze formalności. Doskonały kontakt mailowy oraz telefoniczny.. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam! 🙂
Sabina Kubaszewska
Sabina Kubaszewska
2023-12-12
Szanowni Państwo, uważam Pana Mariusza za najlepszego doradcę kredytowego w małopolsce. Pełen profesjonalizm, rzetelność, pozytywne nastawienie, konkretne nastawienie. Absolutnie pełna pomoc, każda wątpliwość rozwiązana. Zdecydowanie w pełni można powierzyć Panu Mariuszowi swoją sprawę. Jestem szczęśliwa że trafiłam na Pana,po wielu kontaktach z "ekspertami". Tempo pracy szokujące, nie spodziewałam się, że tak szybko wszystko uda sie pozytywnie załatwić. Chciałabym aby było drugie tyle tak profesjonalnych ludzi z każdej branży. Życzę Panu Mariuszowi, wszystkiego co najlepsze 🙂

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu?

Umów się na bezpłatną konsultację!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

    Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31-416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mi, na podany w formularzu adres e-mail, informacji handlowych, w tym informacji o ofertach. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane w formularzu kontaktowym zapytanie. Dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody.

    Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Mariusz Szajda, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą D.F.K. Mariusz Szajda z siedzibą pod adresem ul. Franciszka Bohomolca 3/70, 31 416 Kraków, NIP 6631745008. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce prywatności.