Skip to main content Skip to search

O mnie

W ciągu wielu lat pracy pomogłem setkom klientów w zdobyciu kredytu.

Często były to przypadki trudne lub bardzo trudne, ale zazwyczaj starania o kredyt kończyły się sukcesem. W tym czasie dużo się nauczyłem, co pomaga mi na co dzień osiągać znakomitą skuteczność w zdobywaniu kredytów dla moich klientów.

Jeśli potrzebujesz wsparcia eksperta w związku z kredytem zadzwoń, umówimy się na darmową konsultację i wybierzemy najodpowiedniejszą drogę działania. Pamiętaj, że moja pomoc nic Cię nie kosztuje. W ofercie posiadam ponad 25 banków co przekłada się na duży wybór oraz szeroki wachlarz możliwości kredytowania.

Jestem ekspertem niezależnym co znaczy, że nie pracuję dla jednego banku, a najważniejsze dla mnie jest Twoje dobro oraz osiągnięcie upragnionego celu.

Pamiętaj, że moje wsparcie nie jest jednorazowe, lecz kompleksowe. Po ustaleniu odpowiedniej ścieżki działania przygotowuję Cię do kredytu. Następnie wybieram najlepsze banki, do których składamy wnioski kredytowe, ale to jeszcze nie koniec. Sam proces kredytowy często jest długi i wymaga wytrwałości oraz przemyślanego działania. Osobiście koordynuję składanie wniosków oraz cały proces, tak aby osiągnąć oczekiwany rezultat, czyli kredyt na najlepszych, możliwych warunkach. Pamiętaj, że dopiero ostateczna decyzja kredytowa określa precyzyjnie warunki oferty banku, czyli koszt oraz czas trwania kredytu. To czym banki się reklamują to tylko wirtualna oferta, którą trzeba potwierdzić właśnie ostateczną decyzją banku.

Podsumowanie

Podsumowując, właśnie tak wygląda moja praca, więc jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonego eksperta kredytowego zadzwoń, umówimy się na spotkanie w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Pracuję głównie na terenie Krakowa i okolic, ale tak na prawdę działam na terenie całego kraju.

Pieniądze nie są celem. Pieniądze nie mają wartości. Wartość mają marzenia, które pieniądze pomogą zrealizować.

Robert Kiyosaki

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.

Michael Jordan

Więcej ludzi marnuje czas i energię roztrząsając problemy niż rzeczywiście próbując je rozwiązać.

Henry Ford

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain

Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.

Tony Robbins