Skip to main content Skip to search

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Planujesz zakup nieruchomości lub budowę domu? Kredyt hipoteczny to najtańsze rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Ten rodzaj kredytu umożliwi Ci:

 • zakup mieszkania, domu, garażu, miejsca postojowego, komórki lokatorskiej
 • budowę domu
 • remont, przebudowę, wykończenie mieszkania lub domu
 • zakup działki
 • kredyt pod zastaw działki, czyli pożyczkę hipoteczną

Jako ekspert kredytowy pomogę Ci się przygotować do kredytu oraz odpowiem na wszelkie nurtujące Cię pytania. Pamiętaj, że w ofercie posiadam ponad 25 banków, co daje duży wybór i szeroki wachlarz możliwości, trzeba tylko umieć to wykorzystać. 

Jak to wszystko wygląda?

 1. Pierwsze spotkanie służy do przygotowania Cię do kredytu i ustaleniu planu działania.
 2. Następnie dobieram banki, do których należy złożyć wnioski kredytowe. W pierwszej kolejności są to oczywiście banki, w których posiadasz odpowiednią  zdolność kredytową. Z tych banków wybieramy te, w których są najlepsze warunki, a co za tym idzie kredyt jest możliwie najtańszy.
 3. Kolejny etap to kompletowanie dokumentów potrzebnych do złożenia  wniosków kredytowych. Oczywiście wcześniej otrzymujesz ode mnie listę wszystkich niezbędnych dokumentów.
 4. Gdy posiadasz już komplet dokumentów umawiamy się na spotkanie, na którym przekazujesz je mnie, a następnie podpisujemy wnioski kredytowe.
 5. Przygotowane wnioski kredytowe wraz z dokumentami składam do wybranych banków i pozostaje czekać na decyzje. Obecnie banki mają 21 dni na wydanie decyzji kredytowej, ale niestety różnie to wygląda i często trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 6. W  momencie, kiedy są już wszystkie decyzje wybieramy najlepszy bank, a następnie umawiam Cię na podpisanie umowy kredytowej w placówce banku.

Pamiętaj, że od początku do końca nie wiążesz się ze mną żadną umową, do niczego się nie zobowiązujesz. Moim zadaniem jest działać tak, abyś dostał od banku to czego potrzebujesz. Jeżeli oferta spełni twoje oczekiwania podpisujesz umowę z bankiem.